Dongguan Opensesame Tech CO., LTD

Aktualności

jak pociąg golden retriever psy jak złoty retri pociągu
Czas zwolnienia: 2018-06-08 15:12:56  Trafienia: 110

to jest stosunkowo łatwe zadanie nauczyć złoty retriever uścisnąć dłoń.większość psów, o jeden lub dwa karmienie może stworzyć podstawowe ruchy.tu szczegółowo opisuje kroki dla psa - golden retriever uścisk dłoni.  


1), najpierw niech myśliwski pies stał się zna hasło.   po pierwsze, w celu określenia uścisk dłoni odpowiadającą hasło, hasło muszą być dokładne, i nie będą mylone z innymi przyszłe działania lub dowodzenia hasła do przeszkolenia, takie jak: uścisk dłoni.slogan, muszą być podkreślone podczas szkolenia i dźwięk muszą być jasne.potem możesz trenować w następującym porządku.  


2) cztery kroki, by jin mao się uścisnąć sobie dłonie.  


(1) upewnić się, że twój złoty retriever już jest głodny.zwłaszcza, kiedy ty chcesz jeść, skoro jesteś uczestniczących w specjalne badanie, musisz mieć coś, co kochasz jeść jako nagrody w każdej chwili.  


(2) znaleźć odpowiednie szkolenia, najpierw nakarmić złote włosy trochę i podnieść emocje; jest to również szarańcza uwieść twojego małego jinmao brzuch, będziemy się uczyć, entuzjazm, będą większe.  


(3) kiedy pies skończy jeść coś i utrzymuje stałą pozycję, pies zaczyna prowadzić uścisk dłoni: kiedy zbliży się do lub dotyka psa i # 39; s forelegs będzie generalnie noga w górę.to uścisk dłoni.prototyp, kiedy krzyczysz uścisk dowodzenia, zbliża się do jego nogę.jeśli to podniósł, to może trzymać jego nogę, potem go wypuścić, czekać na to, by naprawić swoje stanowisko, a następnie przejść do następnego razu.jeśli trzyma nogi czeka w praktyce, daj mi rękę i dać nagrodę.  


(4) w przypadku gdy golden retriever ma wyraźne wrażenie nogę podnoszenie działania, nie dotykaj lub podejście z jego strony, po prostu krzycz dowództwem się trząść ręce.jeśli to podniósł, trzymaj to i nagrody, zjedz trochę, jeśli nie podnoszenia i krzyczał kilka razy, naprawdę nie & # 39; wiem, kiedy podnoszę moją nogę.tak, po krótkim czasie, powinno być możliwe formy podstawowe działanie się trząść ręce.  


handshaking to dobry sposób na właściciela do komunikowania się z psem, a pies to łatwo posłusznym ten ruch.w związku z tym, kiedy pies jest szczęśliwy, to podejmie inicjatywę, by strony nogi przedniej i uścisnę ci dłoń.uścisk dłoni jest stosunkowo proste ćwiczenie w szkolenia psów.szacuje się, że każdy może pojąć to szybko.      


wskazówki: najlepsze szkolenie dla szczeniaków golden retriever  


po 3 - 4 miesiące, to najlepszy czas szkolenia dla myśliwski pies?  


ogólnie rzecz biorąc, złotowłosy szczeniaków poniżej 3 miesięcy nie nadają się do szkolenia, w szczególności małe złote włosy z 1 do 2 miesięcy.będzie lepiej zacząć szkolenie jin mao szczeniąt po 3 do 4 miesięcy.  


po pierwsze, szczeniaków golden retriever były stosunkowo silna w tym czasie i kości są stosunkowo silny.w tym samym czasie wstrzyknięcia szczepionki dobiega końca, a także przystosowania się do nowego środowiska.  


po drugie, okres ten jest dobry czas, aby mieć dobre nawyki z golden retriever szkolenia.po dostosowaniu golden retriever szczeniaka do domu po raz pierwszy, nie & # 39; t rush i grać na szkolenie bezpośrednio ze szczeniakiem, więc ten szczeniak się dość łatwo.właściwe jest, by miejsce szczeniaki w odpowiednim miejscu, po pierwsze, daj odpocząć, i niech szczeniaki się zaufanie w nowym domu.okres ten utrzymuje się przez około tydzień, i możesz rozpocząć zaznajomić się z szczeniaków golden retriever z otaczającego środowiska i stworzyć życie codzienne zwyczaje.  


po trzecie, to jest lepsze dla tej samej osoby odpowiedzialne za jin mao & # 39; s diety, obejmującej przestrzeganie psa i # 39; apetyt nie jest normalne, i wiedząc, że pies i # 39; s wypróżnianie się razem, i tak dalej.

Poprzedni: wskazówki dla przycinania pies p...

Kolejny: jak to delikatny olbrzym uratowa...