Dongguan Opensesame Tech CO., LTD

Aktualności

jak to delikatny olbrzym uratował życie dwóch braci.
Czas zwolnienia: 2018-06-08 16:44:51  Trafienia: 106

delikatny olbrzym czarny pies wygrał prestiżowej zwierzę medal za uratowanie życia dwóch braci cierpienie potworności depresji.

Lemmy-969635.jpg


taki był delikatny stan psychiczny braci max i joe landowski po stracie rodzinnego zwierzaka, ich matka się najgorszego.


najstarszy syn, max, 27, był tak pochłonięty przez smutek po śmierci stał się myśli samobójcze. potem przyszedł lemmy wspaniały mastiff, których masowy kult przyniósł braci nowych odnalazł szczęście. joe, 19, który cierpi na lęk społeczny i spędził pięć lat zamknięty w swoim pokoju, możeteraz zaryzykować się pobawić z lemmy. jak lemmy otrzymał prestiżową blue cross medal dziś, bracia, matka wyjaśnia, dlaczego ich uratować pet był godnym odbiorcy

lemmy-5-1368881.jpg


maria landowski, z didcot, oxfordshire, powiedział, że tracą pies suzi widział dramatyczny wpływ na jej synowie "życie ale lemmy 'ego przyjechał z blue cross znajdowanie nowego domu w centrum." "nie przyniosło ogromną radość w naszej rodzinie po tym tragicznym wydarzeniem dla nas, i uważam, że uratował mi zarówno dla dzieci,ren to życie ", powiedziała." obu moich synów stał się bardzo przygnębiony po śmierci suzi.mój najstarszy syn max się myśli samobójcze.to najgorsza rzecz, którą matka może wystąpić, widzieć syna w takiej małej miejsce, to złamało mi serce ", jako matka, fakt, że mój syn jest teraz czuje się bezpieczny i szczęśliwy w swoim życiu, i nie będzie już myśli samobójcze znaczy tak wiele, ale słowa nie mogą opisać.lemmy to zrobił, to go uratować. "

Lemmy-6-1368884.jpg

medyczne wykrywania zwierząt najczęściej odbiorców dla ich ratujące życie figle. w tym roku wyróżnienia został otwarty dla zwierząt domowych i sędziowie uznawana za inspirujący sposób lemmy uratował braci z poważną depresję i samobójstwo sprawiło, że zasługuje na nagrodę. max wyjaśnił jak lemmy 'ego zmieniło jego życiee. "depresja jest czarnego psa, więc zajęło wielki czarny pies zadzwonił lemmy 'ego, żeby mi pomóc w mojej", powiedział. "mogę szczerze powiedzieć, że nie wiem, czy byłbym tutaj, gdyby nie on.byłem w złym miejscu o moje zdrowie psychiczne i nie mógł widzieć drogę. "" zmienił moje życie, przynosi mi tyle radości i obligacji mamy jest powodem, dla którego ja wstaję rano, aż boję się myśleć, gdzie i # 101; będziemy bez niego.cieszymy się, że będę w stanie dać blue cross medal, by pokazać, jak niesamowity jest. "

Lemmy-7-1368887.jpg


od 1940 blue cross medal tradycyjnie prezentowane zwierzęta robocze, psy policyjne i medyczne wykrywania zwierząt najczęściej odbiorców dla ich ratujące życie figle. w tym roku wyróżnienia został otwarty dla zwierząt domowych i sędziowie uznawana za inspirujący sposób lemmy uratować brata.z poważną depresję i samobójstwo sprawiło, że zasługuje na nagrodę. max wyjaśnił jak lemmy 'ego zmieniło jego życie. "depresja jest czarnego psa, więc zajęło wielki czarny pies zadzwonił lemmy' ego, żeby mi pomóc w mojej", powiedział. "mogę szczerze powiedzieć, że nie wiem, czy byłbym tutaj, gdyby to nie było dla hjestem.byłem w złym miejscu o moje zdrowie psychiczne i nie mógł widzieć drogę. "" zmienił moje życie, przynosi mi tyle radości i obligacji mamy jest powodem, dla którego ja wstaję rano, aż boję się myśleć, gdzie i # 101; będziemy bez niego.cieszymy się, że będę w stanie dać blue cross medal, by pokazać, jak niesamowity jest. "

UK-1368873.jpg

blue cross exexcutive sally de la bedoyere, jeden z medalem sędziów, mówi, że honor uznaje istotną rolę odgrywają jako zwierzęta domowe są przyjaciółmi, rodziną i nawet life-savers.she w brzmieniu: "o" to historia naprawdę dotyka naszych serc.trudno było wybrać zwycięzcę, ponieważ wszystkie nominacje pokazała, jak wiele zwierząt wzbogaca nasze życie w tak wielu wspaniałych sposoby, ale czuliśmy, że to niesamowite, szczeniaczek był prawdziwym i zaległych bohatera. " lemmy jest historia pokazuje, jak jakieś zwierze, w tle, może mieć istotny, a nawet ratujących życie, wpływ na ich właścicieli. "oni zmienić nasze życie i dlatego blue cross, zawsze będzie w pobliżu, aby pomóc zmienić ich, gdy są w potrzebie." blue cross jest krajowej fundacji, która pomagachorych, rannych, opuszczony i bezdomne zwierzęta przez ponad 120 lat. nominacji do blue cross medal 2019 otworzy się później w tym roku.Poprzedni: jak pociąg golden retriever psy ...

Kolejny: Mercedes G-Klasse im Testsdfsd